O nás

Restaurace
La Boca, 
centrum Prahy

Na začátku byl nápad přinést do centra Prahy pořádný kus Španělska a Argentiny. Jejich jedinečné chutě a barevnost. Jejich radost ze života a energii.

Tak se zrodila restaurace La Boca.


 

Více o restauraci

La Boca

Náš příběh!

Na začátku byl nápad přinést do centra Prahy pořádný kus Španělska, Itálie a Argentiny. Jejich jedinečné chutě a barevnost. Jejich radost ze života a energii.

Tak se zrodila restaurace La Boca.

U nás jste každý den svědky toho, jak se pod rukama skvělých kuchařů mění čerstvé suroviny v typická jídla těchto zemí. Rozmanitost našich pokrmů vám zaručí, že ať přijdete kdykoli, pokaždé objevíte, ochutnáte a zažijete něco nového.

Dominik Gerža
Dominik Gerža Majitel

"Nápad vytvořit koncept restaurace v argentinsko-španělském stylu, vzešel díky blízkým přátelům z Argentiny a mým nesčetným cestám do Španělska, jehož gastronomii a kulturu jsem si zamiloval."

Petr Míšek
Petr Míšek Šéfkuchař

"Kouzlo španělské kuchyně a především tapas se pro mně skýtá především ve svobodě vyjádření, jak pro kuchaře, tak pro stolující. Tapas neklade meze kreativitě, boří ustrnulá pravidla klasického stolování a otevírá prostor k experimentovaní, jedinečným zážitkům a emocím."

Features

Každý den 
nové denní
menu
Vše dovezeme
až k Vám
domů
Speciality,
které v Praze
jinde nenajdete